خط جدید و مستقل رنگهای روشن در مجموعه سنا درب ایران

حضور موفق سنا درب ایران در نمایشگاه در و پنجره
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی سنا ، شرکت سنادرب ایران با هدف عرضه محصولات و آخرین دستاوردهای خود در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران شرکت کرد .
سنا درب ایران با ارائه بیش از ۴۰ محصول خود در این نمایشگاه ، اقتدار خود در صنعت درب ضد سرقت ایران را به نمایش گذاشت .
سنا درب با توجه به نوسانات قیمت فولاد و mdf ، کمترین تغییر قیمت در بازار ایران را داشته .
کارشناسان مجرب سنا درب ایران در این نمایشگاه با مذاکرات حضوری خود ، شرایط جدید فروش با نمایندگان خود را به انجام رساندند .

روش انتخاب درب مناسب

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.

نحوه اندازه گیری چارچوب برای درب

ابعاد درب ضد سرقت تک لنگه یا دولنگه همواره یکی از مهم ترین سوال ها مطرح شده در حوزه درب می باشد. همانطور که می دانید تغییر ابعاد درب های امنیتی و افزایش طول و یا عرض آن، موجب بالا رفتن قیمت نهایی درب می شود، از این رو وارد کنندگان و مصرف کنندگان دربهای ضد سرقت مایل اند از درب با ابعاد استاندارد (تولید شده توسط شرکت سازنده) استفاده نمایند و سفارش های خود را به سمت همان ابعاد پیشنهادی ببرند تا بتوانند هزینه خرید و همچنین مدت زمان تحویل درب را کاهش دهند.

ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه
ابعاد درب ضد سرقت برای درب ضد سرقت دو لنگه نهایتا می تواند ۲ متر باشد و بیشتر از این عرض باید ساخت سفارشی مد نظر گرفته شود. اندازه درب ضد سرقت ترک و ایرانی طبق همین موارد تاثیر خاصی بر شرایط نصب ندارد اگرچه نصب و حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از نصب های مجرب می باشد که راسان درب از این ویژگی برخوردار است. کارخانه برای ساخت درب های سفارشی با عرض و طول بیشتر باید از ورق های کات شده ی با عرض و طول بیشتر استفاده کند.

بالا